ALT LAND


Jesteśmy firmą z doświadczeniem, znającą Państwa upodobania i oferującą szeroki asortyment z zakresu wysokiej jakości, drewnianej galanterii ogrodowej.

Działamy na terenie całego kraju, natomiast profil naszej działalności opiera się głównie na produkcji altan ogrodowych, domków narzędziowych, domków letniskowych, wiat samochodowych.


Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie a przedstawione realizacje są tylko i wyłącznie przykładowymi. W związku z powyższym, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i estetycznym wyglądem, o czym świadczą liczne rekomendacje zadowolonych klientów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami i chcecie aby, nasz asortyment upiększał Państwa ogród, gorąco zachęcamy do kontaktu.


Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.


Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność – wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań. 

Zaufanie i partnerskie podejście – tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. 

Użyteczność – każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe. 

Komfortowa obsługa Klienta – to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. 

Radość tworzenia – dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom. 

Zapraszamy do Współpracy

Alt land

Dlaczego wybrać Nas?

  • 10 lat doświadczenia

  • Projektujemy pod wymiar Klienta

  • Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie

  • Udzielamy pisemnej Gwarancji

  • Setki zadowolonych klientów

Firma Godna Zaufania 2024